Hydrofor 300L

zbiorniki hydroforowe

Nie każdy budynek posiada odpowiednie warunki i umiejscowienie, które umożliwiłyby podłączenie do sieci wodociągowej. Hydrofor 300l to jedno z proponowanych przez nas rozwiązań, które sprawdzi się idealnie w domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych, ogrodniczych, oraz domkach letniskowych, czyli wszędzie tam, gdzie istnieje problem z dostępem do bieżącej wody. Oferowane przez firmę Chełchowski hydrofory domowe to najlepszy sposób na stworzenie własnego wodociągu. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, nie musimy martwić się o to, czy woda jest zdatna do spożycia – nasze hydrofory są wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadających atest PZH.

Wciąż istnieje wiele budynków, które nie mają dostępu do sieci wodociągowej. Hydrofor 300l to urządzenie połączone z pompą. Jego zadaniem jest stabilizacja ciśnienia w instalacji wodnej. Powoduje, że możemy użytkować wodę ze wszystkich kranów w domu, która płynie jednakowym strumieniem. To, ile pomp zainstalujemy w danym systemie, zależy od zapotrzebowania danego gospodarstwa domowego na wodę – czyi od wielkości sieci. Im większe jest nasze zużycie wody, tym bardziej wydajna pompa oraz zbiornik. Sam zestaw hydroforowy składa się ze zbiornika wodno-powietrznego, przekaźnika ciśnieniowego i pompy.

Trwałe i solidne hydrofory 300l. Wybierz opcję dostosowaną do swoich potrzeb

Woda powinna dopływać do punktu poboru bez pomocy dodatkowego wyposażenia. Hydrofor 300l charakteryzuje się dużą wydajnością, jest rozwiązaniem ekonomicznym i korzystnym dla każdego gospodarstwa domowego, które potrzebuje bezproblemowego, uniwersalnego sposobu na zaopatrzenie budynku w bieżącą wodę. Nowoczesne hydrofory nie zajmują wiele miejsca, są dostępne w wersji pionowej i poziomej, pracują ciszej, niż ich tradycyjne wersje, a także mają zdecydowanie bardziej kompaktową budowę.

hydrofor

Na co powinniśmy zwrócić uwagę, zanim zakupimy hydrofor 300l? Przede wszystkim na parametry danego urządzenia. Najlepiej wybierać produkt od sprawdzonego producenta, który proponuje dobre warunki gwarancyjne oraz posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu najlepszych możliwych rozwiązań. Oprócz tego, należy określić, jakie jest nasze zapotrzebowanie na wodę, czyli liczba odbiorników, które będą połączone z hydroforem. Ważnym parametrem jest także wysokość podnoszenia, oraz pojemność samego odbiornika i materiał, z jakiego został wykonany. Nasza firma posiada najlepsze jakościowo hydrofory, które są wykonane z doskonałych materiałów, zapewniających użytkowanie przez długie lata.

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2024
Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

Powrót na górę strony