P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła

Obecnie wiele ludzi decyduje się na zaopatrzenie swojego gospodarstwa domowego w dodatkowe źródło wody. Dzięki wykopaniu studni można nawet zyskać alternatywne źródło wody pitnej. Jest to również bardzo dobry sposób na pozyskanie wody do podlewania ogrodu.

Jednakże wykopanie wielkiego dołu to jeszcze nie wszystko. Potrzebny jest komplet urządzeń, które doprowadzą wodę do naszych kranów. W tym przypadku z pewnością sprawdzą się zestawy hydroforowe, które obecnie są oferowane przez wielu producentów.

Na zestaw hydroforowy składa się oczywiście sam hydrofor. Jednakże hydrofor to jeszcze nie wszystko. Do tego jeszcze będzie zbiornik wodno-powietrzny oraz odpowiednio dobrana pompa. W wyborze kolejnych elementów zestawu na pewno będą mogli pomóc nam profesjonaliści u których zestawy takie możemy kupić.

Wybierając hydrofor do naszego gospodarstwa domowego musimy wiedzieć, jakie jest średnie zapotrzebowanie na wodę. Wówczas będziemy wiedzieć jakiej wielkości zbiornik ciśnieniowy będzie dla nas odpowiedni. Ponadto do zestawu hydroforowego wliczają się także manometry i wodowskazy, wyłącznik ciśnieniowy, zawory zwrotne i bezpieczeństwa oraz wodomierz.

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2024
Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

Powrót na górę strony