P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła

Każdy kto mieszka w domu prywatnym, do którego nie została doprowadzona instalacja wodociągowa i kanalizacyjna, z pewnością dobrze wie na czym polega praca hydroforu oraz połączonych z nim pomp wody. Warto na początku nadmienić, że każdy hydrofor musi spełniać określone warunki bezpieczeństwa,a przede wszystkim Atest Państwowego Zakładu Higieny.

Budowa, jaką odznacza się każdy hydrofor jest dość prosta, chociaż jego elementy mogą wydawać się skomplikowane. Na największą uwagę zasłużyły sobie szczególnie pompy do wody, które są odpowiedzialne za wyssanie wody do góry z ziemi pod ciśnieniem, które gwarantuje jej obecność w naszych kranach. Każdy hydrofor może posiadać jedną bądź też kilka pomp ssących wodę w zależności od wielkości instalacji wodociągowej oraz jej docelowego zasięgu.

Hydrofor jest złożony w zasadzie z kilku elementów, które wspólnie ze sobą tworzą jedną całość. Kolejne z części omówimy w następnych artykułach, gdzie będzie wyjaśniona ich rola w całym tym systemie.

Oprócz instalacji wodociągowych pompy są również wykorzystywane do instalacji kanalizacyjnych. Ze względu na pełnioną funkcję są wykonane z innych materiałów, które są odporne na transportowane tą drogą treści.

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2024
Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

Powrót na górę strony