P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła

Każde urządzenie nie ważne czy jest to pralka, zmywarka, lodówka czy hydrofor spełniać musi określone normy bezpieczeństwa. Dlatego też zaopatrując naszą sieć wodociągową w wysokiej jakości hydrofor i jego elementy składowe należy zapewnić danemu pomieszczeniu odpowiednie warunki. Jakie?

Pierwszym i najważniejszym jest sprawna, wodoszczelna instalacja elektryczna. Tylko, dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu przewodów energetycznych unikniemy niebezpieczeństwa w razie jakiejkolwiek awarii. Drugim elementem jest utrzymanie w danym pomieszczeniu odpowiedniej temperatury. Trzecim ważnym elementem jest sprawna wentylacja pomieszczenia.

Według profesjonalistów system wentylacyjny w pomieszczeniu z hydroforem powinien zapewnić minimum 1,5- krotną wymianę powietrza w przeciągu dwudziestu czterech godzin. Sprawna wentylacja w danym pomieszczeniu jest niezwykle ważna, to dzięki niej możemy znacznie zminimalizować roszenie zbiornika i ustrzec urządzenie przed awarią.

Ponadto należy zadbać o odpowiednią szerokość drzwi danego pomieszczenia, aby w przypadku jakiejkolwiek awarii można było szybko i bezpiecznie wynieść z danego pomieszczenia największy, a zarazem i najważniejszy element składowy zestawu hydroforowego.

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2024
Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

Powrót na górę strony