P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła

Z pewnością walorem jakichkolwiek innowacyjnych sprzętów jest fakt, iż wciąż wprowadzane są do nich kolejne innowacje, które mają jeszcze bardziej ułatwić nam nasze życie, no i oczywiście korzystanie z nich. To dotyczy takie takich urządzeń, jakim jest hydrofor.

Chyba każdy już zdaje sobie sprawę z tego czym jest hydrofor i w jakim celu się go montuje. Jeśli nie to jeszcze raz wspomnimy, że hydrofor odgrywa swoją rolę w przydomowych instalacjach wodnych, czyli na przykład pomaga wyciągać wodę ze studni, bez żadnego wysiłku samych użytkowników.

Obecnie szacuje się, że hydrofor może stać się źródłem dużych oszczędności, ponieważ reguluje on pracę pompy, która bez tego urządzenia pracowały by ciągle na pełnych obrotach. Hydrofor jest odpowiedzialny za kontrolę ciśnienia, którego dopiero odpowiednia wartość załącza pompę. Tym sposobem gwarantuje także w rurociągach wciąż takie samo ciśnienie wody.

Warto również skupić się na tych nowoczesnych zbiornikach hydroforowych. One są wyposażone w gumową membranę, jaka cechuje się wysoką szczelnością, a przy tym pozostaje ciągle elastyczna. Dzięki niej, hydrofor może wykazać się jeszcze większą wydajnością, która przysporzy kolejne oszczędności.

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2024
Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

Powrót na górę strony