P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła

Hasło ekologia i ekologiczny jest obecnie odmieniane niemal przez wszystkie przypadki. Już w każdej dziedzinie naszego życia poszukuje się możliwości bycia Eko. Staramy się więc segregować odpady, oszczędzać energię czy wodę. Szukamy także możliwości wykorzystania natury, a więc np. wody deszczowej do podlewania naszego przydomowego ogródka. Szukamy także oszczędności, a więc oprócz wykorzystania deszczówki możemy także do podlewania ogrodu korzystać z wody ze studni, co jest na pewno bardziej ekonomiczne niż korzystanie z wody z wodociągu.

Żeby jednak podlewanie ze studni czy ze zbiornika było wygodne potrzebny jest hydrofor. Nikomu przecież nie będzie chciało się biegać po całym ogrodzie z konewką. Jest ona ciężka, wody starcza na krótko, a podlewanie w tej sposób jest z pewnością bardzo męczące. Hydrofor pomaga w tym wypadku, gdyż pompuje wodę ze studni czy ze zbiornika z deszczówką, a dalej możemy jej używać do podlewania za pomocą standardowych węży ogrodowych.

Hydrofor ma jeszcze tę zaletę, że dzięki zbiornikowi ciśnieniowemu pompa nie musi pracować stale, lecz włącza się dopiero w momencie, gdy w zbiorniku brakuje wody. Jest to więc rozwiązanie zarówno Eko, jak i ekonomiczne, gdyż oszczędzając energię jesteśmy Eko, a przy okazji oszczędzamy pieniądze, gdyż obniżamy wysokość rachunków za energię.

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2023
Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

Powrót na górę strony