O firmie

 

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃ 2016

Szanowni Państwo

Nazywam się Wiesław Chełchowski. Jako właściciel prezentowanej firmy, pragnę przekazać Państwu kilka zdań o jej działalności.

Otóż nasza firma istnieje na rynku ponad 25 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności.

Przez ostatnie lata firma systematycznie się rozwija, pozyskując nowych klientów. Rozwój firmy spowodowany jest niezawodnością naszych wyrobów, oraz coraz to szerszym zastosowaniem ich do pozyskiwania darmowych źródeł ciepła z procesów chłodniczych lub kolektorów słonecznych. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do potrzeb naszych klientów wykonując również wyroby na indywidualne zamówienie.

Firma P.H.W.U. Chełchowski oferuje kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii. Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia, można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować.

W naszej ofercie handlowej znajdziecie Państwo urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej. Są to instalacje solarne i nowoczesne systemy grzewcze. P.H.W.U. Chełchowski zajmuje się upowszechnieniem wykorzystania energii odnawialnej a w szczególności słonecznej przy zastosowaniu kolektorów słonecznych. Stosowane urządzenia i rozwiązania cieszą się dobrą marką wśród klientów. 

Obecnie zajmujemy się produkcją i sprzedażą takich urządzeń, które przy rosnących cenach energii pozwalają maksymalnie zaoszczędzić pieniądze., tak aby w jak najkrótszym czasie dana inwestycja się zwróciła. Funkcjonują one ekonomicznie a zarazem ekologicznie, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne.

Chełchowski Wiesław

Atest PZH 

min PZH

 

Uprawnienia UDET 

 

Uprawnienia UDET 

 

 

 

 

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2024
Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

Powrót na górę strony