podgrzewacze ciepłej wody użytkowej

podgrzewacze ciepłej wody użytkowejCzym zajmuje się P.H.W.U. Ciechowski? W naszej wyjątkowo bogatej ofercie proponujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej lub z tradycyjnymi nośnikami energii. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci wybierali odpowiednie urządzenia, które pozwolą na zauważalne ograniczenie kosztów związanych z ogrzewaniem, a w wielu przypadkach nawet na całkowite ich wyeliminowanie.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie Ciechowski? Nasze przedsiębiorstwo może pochwalić się 20-letnim istnieniem na rynku, co świadczy nie tylko o doświadczeniu, jak przede wszystkim potwierdza wysoką jakość naszych produktów. Systematycznie pracujemy nad rozwojem naszej firmy oraz proponowanych przez nas urządzeń, co skutkuje pozyskiwaniem nowych i zadowolonych klientów. Naszą zaletą jest elastyczność oraz gotowość do realizacji projektów na indywidualne zamówienie. Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych! Podgrzewacze ciepłej wody użytkowej Jednym z najchętniej wybieranych przez klientów produktów z naszej oferty jest podgrzewacz ciepłej wody użytkowej. Jego główną funkcją jest podgrzewanie wody przy współpracy z kotłem grzewczym. Rozwiązanie to bazuje na wykorzystaniu energii ciepłowniczej, która stanowi w tym przypadku podstawowe źródło podgrzewania wody. Oferowane przez nas podgrzewacze zostały wykonane z wyjątkowo wytrzymałej stali nierdzewnej. Urządzenia posiadają wężownice spiralne wykonane z rur nierdzewnych, co skutecznie chroni je przed korozją. Podgrzewacze są również całkowicie kwasoodporne, dzięki wykorzystaniu do budowy ich konstrukcji kwasoodpornych materiałów. Oferowane przez nas produkty zostały precyzyjnie ocieplone specjalistyczną matą termoizolacyjną o grubości od 20 - 80mm, a następnie osłonięte zabezpieczającym pokrowcem ze skaji. Element grzewczy, czyli wężownica został umieszczony w dwóch trzecich wysokości podgrzewacza, co czyni go wyjątkowo ergonomicznym. podgrzewacz wody z wężownicąPodgrzewacze o wielu pojemnościach Podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, które znajdują się w naszej ofercie charakteryzują się możliwością wybrania pojemności, która w największym stopniu spełnia potrzeby i oczekiwania danego klienta.

Urządzenia dostępne są w następujących wariantach: 80-150L, 200-300L, 350-1000L. Warto wiedzieć, że w naszej firmie stwarzamy możliwość zamówienia podgrzewacza o pojemności powyżej 1100L na indywidualną prośbę. W zależności od gabarytów urządzenia zostaje ono wyposażone w blachę o adekwatnej grubości, która zapewnia skuteczną ochronę podgrzewacza. Gwarancja na podgrzewacze W trosce o interesy naszych klientów producent podgrzewaczy ciepłej wody użytkowej zadbał o kwestię gwarancji. Okres jej trwania zależy od pojemności danego produktu. Zbiorniki ze stali nierdzewnej do pojemności 500L otrzymują aż 8 lat gwarancji , natomiast na zbiorniki od 600-1000L producent udziela 5 lat gwarancji. W przypadku pojemności powyżej 1000L producent przewiduje okres gwarancyjny, wynoszący 3 lata.

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2024
Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

Powrót na górę strony