producent wymienników ciepła

Planujecie Państwo wymianę instalacji grzewczej na nową bądź dopiero planujecie jej zainstalowanie w nowo budowanym domu? Potrzebujecie fachowej porady? A może jesteście już zdecydowani na to, aby kupić konkretny element instalacji, którego Wam brakuje bądź który chcecie wymienić na nowy? Jeśli mają być to podgrzewacze do pomp ciepła bądź jakiekolwiek inne urządzenia służące do prawidłowego działania instalacji grzewczej, to koniecznie musicie zainteresować się ofertą, jaką dla Państwa przygotowaliśmy.

Podgrzewacz wody z pompą ciepła firmy P.H.W.U. Chełchowski

Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży elementów niezbędnych w instalacjach grzewczych, zarówno w przypadku rozwiązań nowoczesnych jak i tych bardziej tradycyjnych. Nie ma problemu, aby zdobyć wysokiej jakości urządzenia służące do pozyskiwania jak i przetwarzania energii odnawialnej, jak również zakupić elementy niezbędne do prawidłowego działania tradycyjnego systemu grzewczego. Specjalizacją naszej firmy jest wdrożona nowoczesna technologia obróbki stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. Jeśli przy rosnących cenach energii pragniecie Państwo jak najlepiej oszczędzić pieniądze, to skorzystanie z naszych produktów będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Podgrzewacz wody do pomp ciepła to część oferty na instalacje cieplne

Oferujemy nie tylko podgrzewacze do pomp ciepła, ale również wiele innych urządzeń niezbędnych w przypadku instalacji grzewczych. Możecie nabyć Państwo na przykład wymienniki cwu czy też hydrofory. Urządzenia oferowane przez firmę Chełchowski pozwalają na zmniejszenie rachunków za media, dzięki wykorzystaniu naturalnej energii cieplnej z otoczenia - z pomp ciepła, solarów czy piecy CO. Wszystkie produkty są najwyższej jakości i w bardzo atrakcyjnych cenach, bo od producenta!

podgrzewacze do pomp ciepła

Dlaczego my?

  • doświadczenie
  • rozwój
  • profesjonalizm
  • wysoka jakość usług
  • wysoka jakość produktów
  • doradztwo
  • wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo mieć pewność, że otrzymacie produkty nie tylko najwyższej jakości, ale przede wszystkim produkty niezawodne, które zagwarantują Wam spokój na lata. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń, a co najważniejsze, nasze rozwiązania, dzięki którym pozyskacie energię i wykorzystacie ją w domy są niezwykle doceniane i polecane, a zadowoleni klienci to najlepszy dowód naszych kwalifikacji i jakości.

Zapraszamy!

 

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2024
Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

Powrót na górę strony