wymiennik cwu

 wymienniki solarJako firma, która nieustannie się rozwija i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów pragnąc oferować im jak najlepszej jakości i jak najbardziej funkcjonalne produkty, oferujemy Państwu to, co najlepsze – nasze wieloletnie doświadczenie, wysokiej jakości produkty i przede wszystkim możliwość skorzystania z naszych porad oraz otrzymania najlepszych produktów w naprawdę atrakcyjnej cenie. Ze względu na zmieniające się czasy i coraz większą powszechność korzystania z energii odnawialnej, szczególnie energii cieplnej ze słońca, która zmagazynowana jest w ziemi, wodzie bądź powietrzu oferujemy Państwu wymienniki cwu, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Posiadamy wymienniki cwu działające nie tylko w przypadku energii odnawialnej, ale również jeśli chodzi o tradycyjne sposoby ogrzewania.

Aby cały system ogrzewania mógł działać prawidłowo niezbędnych jest kilka istotnych elementów,w oprócz samego pieca jak i komina. Kiedyś sprawa była nieco bardziej prosta – dzisiaj niezbędne są między innymi wymienniki cwu, ale oprócz tego przeróżne wężownice, zbiorniki oraz pompy ciepła czy regulatory, które sprawują nad wszystkim pieczę. Bez względu jednak na to, czy stosuje się wymienniki oraz inne akcesoria do prawidłowego działa systemu czerpana energii ze źródeł odnawialnych czy preferuje się tradycyjne systemy, niezbędna jest jakość.

Nasza firma może zaoferować Państwu nie tylko wymiennik cwu, ale znacznie więcej – nasza działalność nie ogranicza się, cały czas się rozwijamy i dzięki temu możemy co jakiś czas prezentować nowe produkty, cały czas stawiając na jakość jako najważniejszą cechę. Oprócz wymienników oferujemy również pompy wody, wymienniki ciepła, podgrzewacze i hydrofory.

wymiennik-cwu

Dlaczego my?

  • dwadzieścia lat doświadczenia
  • wysoka jakość materiałów stosowanych do produkcji naszych produktów
  • wysoka jakość wykonania
  • atrakcyjna cena
  • ciągły rozwój

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo liczyć również na fachowe doradztwo i profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu!

 

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2024
Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

Powrót na górę strony