Zasobniki CWU ze stali nierdzewnej

  zasobniki cwu nierdzewneP.H.W.U. Chełchowski istnieje już od 20 lat. Firma posiada w swojej ofercie urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej. Są to instalacje solarne i nowoczesne systemy grzewcze. Wśród nich oferujemy m.in. zasobnik CWU ze stali nierdzewnej. Wdrożona przez firmę najnowocześniejsza technologia obróbki stali oraz najwyższej jakości stal pozwalają nam uzyskać wyroby o najwyższej jakości i niezawodności. Upowszechniamy wykorzystanie energii odnawialnej, a w szczególności słonecznej, przy zastosowaniu kolektora słonecznego.

Firma w swojej ofercie posiada wysokiej jakości zasobnik CWU nierdzewny, czyli rozbudowany model solarny, który daje szerokie możliwości wykorzystania oraz dystrybucji ciepła. Podstawowym zadaniem takiego zbiornika CWU jest przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Stąd nazwa zasobnik CWU (Ciepła Woda Użytkowa). Aktualnie Chełchowski zajmuje się sprzedażą i produkcją urządzeń, które przy rosnących cenach energii pozwalają maksymalnie zaoszczędzić pieniądze, tak aby inwestycja się szybko zwróciła.

Zasobnik CWU nierdzewny. Zalety:

Zasobnik CWU ze stali nierdzewnej skrywa w sobie wielki potencjał. Dlaczego? Otóż, konstrukcja urządzenia pozwala na zaprojektowanie systemu wspomagającego centralne ogrzewanie (w skrócie zwanym C.O.) oraz ogrzewanie podłogowe. W ten sposób wygenerowane oszczędności już na stałe zwiększają domowy budżet. Te urządzenia powinny zapewnić komfort korzystania z ciepłej wody, nawet w sytuacji, gdy pobierana jest ona jednocześnie w kilku miejscach. Oczywiście, zasobniki dzielą się ze względu na konstrukcję. Tak więc wyróżniamy: Zasobnik CWU nierdzewny to też możliwość podłączenia dodatkowego źródła ciepła, np:

 • kotła grzewczego;
 • pompy ciepła;
 • kominka z płaszczem wodnym.
 • Dzięki zasobnikowi zyskamy:

  • bezpieczeństwo pracy;
  • trwałość instalacji, dzięki wysokiej jakości materiałom;
  • oszczędność na ogrzewaniu ciepłej wody użytkowej, ogrzewaniu niskotemperaturowym, centralnym ogrzewaniu;
  • możliwość podłączenia kilku źródeł ciepła (dowolnego typu pieca i kotła, kominka z płaszczem wodnym, pompy ciepła);
  • możliwość uzyskania stałego strumienia ciepłej wody o stabilnej temperaturze;
  • możliwość korzystania z kilku punktów poboru wody w tym samym czasie, bez widocznego obniżenia temperatury wody;
  • zastosowanie cyrkulacji (ciepła woda wypływa natychmiast po odkręceniu kranu);
  • dobór mocy kotła odpowiedniej do strat cieplnych budynku.

   

  Koszt zasobnika CWU ze stali nierdzewnej

  Niestety zasobnik CWU ze stali nierdzewnej to kosztowny element instalacji. Im jest większy, tym droższy. Na koszt wpływa rodzaj materiału, z którego został wykonany. Trwalsze są modele wykonane ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej, a tańsze - emaliowane. Oczywiście firma Chełchowski posiada w swej ofercie jedne z najlepszych zasobników CWU w bardzo przystępnej cenie. Zyskamy nie tylko najlepszy sprzęt, ale też zadowolenie z produktu oraz gwarancję. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą firmy na stronie http://www.chelchowski.pl a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

  O firmie

  Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

  Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
  Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

  Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
  Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

  P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2024
  Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

  Powrót na górę strony