pompa wody hydrofor

pompa wody

Komfortowy, bezpieczny i przyjazny człowiekowi dom to nie tylko miejsce o które zadbamy pod względem wyglądu, umieszczonych w nim mebli czy dodatków oraz zewnętrznych zabezpieczeń w postaci alarmu. To również dom przede wszystkim funkcjonalny, który charakteryzuje się istnieniem specjalistycznych systemów, na przykład wodno-kanalizacyjnego, elektrycznego czy też grzewczego, znacząco wypływających na spełnienie powyższych potrzeb.

Systemy grzewcze, zarówno jeśli chodzi o rozwiązania bardziej tradycyjne jak i te nowoczesne charakteryzuje coraz większa ilość możliwości, dodatków i rozwiązań, które można zastosować i które pozwalają na stworzenie domu praktycznego i funkcjonalnego. Pompa wody hydrofor to jeden z przykładów produktu, jaki stosuje się coraz częściej. Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości pompy i hydrofory zarówno do wody czystej jak i brudnej, które mogą okazać się rozwiązaniem niezastąpionym, szczególnie w przypadku braku instalacji kanalizacyjnej czy też nawet wodociągowej.

Nasza oferta pomp:

 • różne pojemności (od 80 – 2500 litrów)
 • wykonanie ze stali nierdzewnej
 • kwasoodporne
 • szerokie zastosowanie w uzdatnianiu wody i nie tylko

Oprócz powyższych, z naszej strony możecie Państwo liczyć również na zbiorniki ze stali nierdzewnej, jednak one wykonywane są już na specjalne, indywidualne zamówienie. Pompa wody hydrofor jaki mamy Państwu do zaoferowania znajduje coraz szersze zastosowanie – to idealne rozwiązanie na przykład dla domków letniskowych bądź miejsc, gdzie infrastruktura instalacji wodociągowej albo kanalizacyjnej jest niezwykle słaba. Taka pompa wody hydrofor powoduje, iż niejako stajemy się właścicielami własnego wodociągu.

Dlaczego my?

 • Ponad 20letnie doświadczenie
 • systematyczny rozwój
 • profesjonalizm
 • produkcja i sprzedaż wysokiej jakości produktów
 • elastyczność
 • wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów
 • jakość

  pompa wody hydrofor

 • atrakcyjne ceny

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i skorzystania z naszych usług. Zachęcamy również do kontaktu i zadawania pytań w razie jakichkolwiek wątpliwości!

 

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2024
Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

Powrót na górę strony