P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła

Nie zawsze można dołączyć swój dom do ogólnej sieci wodociągowej, ponieważ w niektórych miejscowościach zwyczajnie jeszcze jej nie ma. Czasami również chcielibyśmy stworzyć alternatywne źródło wody, które pozwoli nam na pewne oszczędności, na przykład do podlewania ogrodu. Jednak aby stworzył własną sieć wodną czerpiącą wodę ze studni potrzebna będzie nam nie mała wiedza oraz odpowiedni w tym celu sprzęt.

Zbiorniki hydroforowe - nierdzewne źródło wody w każdych warunkach

Z pewnością najlepszym rozwiązaniem okaże się hydrofor, który pomoże nam uzyskać strumień wody o stałym ciśnieniu. Dzięki wykorzystaniu zbiorników ciśnieniowych, hydrofor panuje nad pracą pompy ssącej wodę. Każdy hydrofor opiera swoją funkcjonalność na regulacji ciśnienia w zbiorniku ciśnieniowym. Warto więc dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat.

Na szczególną uwagę zasługują zbiorniki ciśnieniowe przeponowe, które w połączeniu z pompą hydroforową albo głębinową stworzą zestaw hydroforowy do dostarczania wody do domu jednorodzinnego czy też innego obiektu. Z pewnością ich największą zaletą, że są one znacznie większe od tych tradycyjnych zbiorników. Gumowa przepona pozbawia nas obowiązku ciągłego uzupełniania powietrza w zbiorniku.

Ponadto woda stykająca się z przeponą nie powoduje korozji zbiornika, a tym samym on sam znacznie dłużej żyje. Obecnie producenci takich zbiorników mogą zaoferować ich różne wielkości, w zależności od zapotrzebowania obiekty na wodę.

 

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2024
Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

Powrót na górę strony