P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła

W wielu obszarach, szczególnie w rejonach górskich wiele domów prywatnych jest pozbawionych dostępu do sieci wodociągowych, ze względu na co poszczególne gospodarstwa domowe muszą korzystać z własnych studni. Na szczęście woda gruntowa w wielu takich obszarach jest naprawdę czysta, dzięki czemu można ją pić bez obaw o skażenia mikrobiologiczne.

Budowa własnej studni pod domem to duże przedsięwzięcie. Nie rzadko potrzebni są do tego specjaliści, którzy oprócz wykopania odpowiedniej głębokości dołu oferują także instalację urządzeń, które pompują wodę do góry i do kranów. Takim urządzeniem będzie hydrofor.

Każdy hydrofor, który umożliwia uzyskanie wody pitnej składa się z kilku elementów, które spełniają kolejno swoje role. Budowa ujęcia wody pitnej składa się więc nie tylko z wykopania studni, ale również z jej pozyskania na potrzeby mieszkańców domu. Pozyskać może ją dla nas właśnie hydrofor, którego założeniem w studni powinni zająć się już profesjonaliści.

Obecni producenci takich urządzeń często specjalizują się nie tylko w takich systemach, ale również dostarczają części, które zawiera każdy hydrofor. To ułatwia naprawę ewentualnie pojawiających się usterek.

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Wdrożona przez Nas nowoczesna technologia obróbki stali, jak również najwyższej jakości stal nierdzewna-kwasoodporna pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji urządzeń grzewczych takich jak wymienniki do pomp ciepła, zasobniki wody i instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również z tradycyjnymi nośnikami energii(odzysk ciepłapodgrzewacze solarne) . Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia takie jak podgrzewacze ciepłej wody czy też zasobniki wody można znacznie ograniczyć związane z tym koszty, a nawet całkowicie je wyeliminować. Więcej informacji...

Hydrofor i bezpieczeństwo użytkowania.
Hydrofor to główny element instalacji wodnych, które dostarczają wodę do naszych kranów. Warto się im przyjrzeć nieco bliżej. dalej ...

Hydrofor i jego budowa. Jaką rolę odgrywa presostat.
Hydrofor i jego budowa. To nie musi być skomplikowane, ale do czego służy presostat ? dalej ...

P.H.W.U. Chełchowski - podgrzewacze solarne ciepłej wody, zasobniki nierdzewne CWU, odzysk ciepła © 2024
Wdrożenie w oparciu o szablon TFJ - Joomla Templates - Szablony Joomla.

Powrót na górę strony